ГЛАВНАЯКОНТАКТЫОТЗЫВЫКАРТА ГОРОДА+ ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
Четвер, 14.11.2019
Погода в Нововолинську
Погода в Нововолынске
+12 °C

        Главной целью «Центра Недвижимости» является постоянное совершенствование качества предоставляемых услуг, поэтому мы будем признательны Вам за любые замечания и отзывы о нашей работе, а также за предложения по улучшению качества обслуживания. На их основе мы сможем исправлять существующие недочеты и более полно удовлетворять Ваши потребности.

Катерина, 30р.
08.02.2019 12:21
Хочу висловити подяку за висококваліфіковану роботу колективу Агентства нерухомості «Lesiv», за компетентність, оперативність, ввічливість і високу зацікавленість у своїй професійній діяльності. Жодного разу не пошкодувала, що звернулася в агентство. Все було виконано оперативно, якісно і з позитивними емоціями.    Рекомендую тепер всім знайомим і друзям! Спасибі Вам велике!
Ірина, 41р.
06.02.2019 15:20
Хочу висловити подяку Центру Нерухомості за надану допомогу у продажі та купівлі квартири. Звернулися в агентство за рекомендацією знайомих. Своє питання вирішили в найкоротший термін. Дякую за високий професіоналізм, чуйне ставлення. Буду рада, якщо мій відгук допоможе для когось вирішити квартирне питання. Ми залишилися дуже задоволені роботою агентства! З повагою, Ірина.
Наташа, 36р.
22.12.2018 15:24
Дуже дякую працівникам агенства за допомогу. Професійно підібрали вигідний для мене варіант в короткі строки, враховуючи саме мої можливості. Я дуже задоволена. Ви НАЙКРАЩІ !!!!
Анастасія , 26р.
11.08.2018 20:35
Дуже дякую агентству нерухомості, а особливо Богдані, за допомогу в купівлі квартири. З Вами приємно спілкуватись та мати справу :) Рекомендую звертатись до вас, бо ви знайдете справді той варіант,який би хотілося і врахуєте усі побажання клієнта. Бажаю успіху і надалі у вашій справі!
Андрій Радченко, 33р.
02.07.2018 15:51
Хочу подякувати даній компанії, яка допомогла мені при купівлі будинку. Я самостійно не зміг собі знайти варіанту, який би мені сподобався і за хорошу ціну, тому вирішив скористатися послугами відповідних фахівців, які в тому компетентні. В дане агенство мені порадив звернутися хороший товариш, який також купував собі житло через них. Усім раджу!
Аліна , 38р.
28.06.2018 11:42
У агенство "Центр Нерухомості", я звернулася не випадково. Порекомендував мені мій хороший друг. Я шукала для себе земельну ділянку по місту, також потрібна була серйозна, професійна допомога з оформленням всіх необхідних документів, плюс правовий аспект - потрібні були люди, які розумілися в цих питаннях. Таких людей я знайшла тут. Зараз, я є щасливою власницею земельної ділянки. І незабаром розпочну роботи зі зведення мого нового будинку. Хочу подякувати працівникам агенства, за професіоналізм, добре ставлення, порядність і відмінно виконану роботу. Рекомендую "Центр Нерухомості" як найкращу організацію, яка займається нерухомістю в Нововолинську.
Роман Потапов, 26р.
15.06.2018 14:54
Добре, що є таке агентство нерухомості, якому можна довірити продаж своєї квартири. Угода відбулася швидко, на цілком прийнятних умовах. Мені самому нічого робити не довелося!
Аліна , 25р.
13.06.2018 16:40
Ми з чоловіком шукали квартиру і в Центрі Нерухомості нас не просто "засипали" посиланнями, а вибрали дійсно ті варіанти, які нам найбільше підходили. Ми придбали саме те, що шукали і нас супроводжували на підписанні договору купівлі-продажу. Заслужений респект і повагу колективу агентства. Спасибі Вам.
Володимир, 28р.
25.05.2018 12:01
Дуже задоволений наданими послугами агенства. Допомогли підібрати хороший варіант квартири. Дали відповідь на всі запитання, допомогли з юридичним супроводом. Однозначно вартує співпрацювати з агенством. Рекомендую
Юрій Задорожний, 48р.
15.05.2018 15:25
Довгий час не міг продати будинок, тому що бракувало досвіду у пошуку клієнтів. Звернувся в це агенство, тут мені вдало допомогли. Щиро вдячний! Успіху вам!
1 2 3 4 5
Google+